Jak vybrat vhodný downloader YouTube videí?


Asi není třeba říkat, že server YouTube patří mezi nejpopulárnější internetové stránky. A není divu, najdeme zde stovky, ne-li tisíce videí na jakékoliv téma, které nás jen napadne. Mnozí si pak zde najdou svá oblíbená, na která se často dívají.

To je samozřejmě v pořádku. Problém je, že kterékoliv video může být kdykoliv smazáno, ať už svým autorem nebo serverem samotným. Ať už je však důvod jakýkoliv, výsledek je stejný: už se na něj nebudeme moci podívat.

youtube4

I proto se doporučuje si své nejoblíbenější kousky stáhnout. To má ještě tu výhodu, že si je budete moci pustit kdykoliv, i ve chvíli, kdy nejste připojeni k internetu. A to se hodí například během dlouhých cest.

Samozřejmě můžeme najít spoustu programů, jak online verze tak ke stažení, které jsou k tomuto účelu určeny. Naprostá většina z nich je navíc zadarmo. Toto množství však také znamená, že především laici a lidé, kteří počítačům příliš nerozumí, mohou mít potíže s tím vybrat správný downloader YouTube Stahuj videa videí.

Samozřejmě i zde existuje několik rad, kterými se můžeme řídit. V první řadě je dobré používat pouze program z důvěryhodného zdroje, a je jedno, jestli jej budete stahovat či nikoliv. Tak totiž zvýšíte pravděpodobnost, že bude skutečně fungovat tak, jak potřebujete, a že si spolu s ním nestáhnete zároveň i virus.

youtube1

Dále je dobré se rozmyslet, v jakém formátu ono video chcete mít. Žádný přehrávač nepodporuje všechny, proto je dobré si určit ten nejvhodnější. Potom už stačí jen najít program, který vám jej v požadovaném formátu stáhne.

V neposlední řadě je pak nutné se rozmyslet, zda budete preferovat klasické programy ke stažení nebo jejich online verze. Obě možnosti mají své výhody a nevýhody, a nedá se říci, že by jedna byla jednoznačně lepší, než druhá.

Jak je vidět, je toho poměrně dost. Věřte ale, že se vám tato péče rozhodně vyplatí.

5/5 - (1 vote)