Proč zvolit bytového designéra


Pokud se rozhodnete pro renovaci a následný bytový design, není na škodu zvážit odborníky, kteří se tomuto oboru věnují. Bytový designéři vám poradí jak se vyvarovat nejběžnějších chyb, kterých se lidé při renovaci a vybavování bytu dopouštějí. Nedejte na rady z časopisů a televizních pořadů a nechte si raději poradit bytovými designéry By Design, kteří vědí o čem mluví a disponují řadou praktických zkušeností. Proto tady jsou. Bohužel, až příliš často jsou tyto zkušenosti opomíjeny a přehlíženy. V době Instagramu a Pinterestu, kdy se každý cítí jako bytový designér je velmi těžké někoho přesvědčit o svých kvalitách. Musíte jim umožnit předvést svůj talent, na kterém tak dlouho a tvrdě pracovali. Vystudovali odborné školy, prošli kurzy, těžkými programy, aby se zdokonalili. Proto se nebojte požádat o pomoc odborníka, který svému řemeslu opravdu rozumí. Jistě najdete mezi svojí a jeho představou ideální kompromis, který povede ke konečné spokojenosti obou stran.

home interior

Zde jsou vybrané příklady bytových katastrof, kterým se zkušený bytový designér rozhodně vyhne.

Smíchání mnoha vzorů dohromady

Vytvoří se přeplácaný vzhled, který rozhodně nebude hezký na pohled. Co vám designér doporučí, je kombinace jednoho maximálně dvou vzdorů do místnosti.

Tematické místnosti

Noční můra všech bytových expertů. Není to nikdy, ale nikdy dobrý nápad. Maximálně, kde se můžete nechat tematicky unést je dětský pokojíček.

architectureskica

Příliš mnoho „pracho chňapů“

Vyzdvihnout pár důležitých artefaktů, ke kterým se váže nějaké citové pouto, na tom není vůbec nic špatného. Pokud se ale rozhodnete pro vystavení každého kamínky nebo mušle z dovolené, celý interiér bytu se zničí.

Nábytek neladí

Toto je občas oříšek i pro zkušeného designéra. Jak vhodně zkombinovat různé materiály a vzory. Pokud se necháte unést může váš obývák dopadnout jako stan cirkusového principála

Televize a audio

Nechte si poradit jak a kam nainstalovat veškerou elektroniku. Bytový designér bude nejlépe vědět kam co umístit vzhledem k rozložení nábytku a bytových doplňků.