Produkty

Ať jsou vaše děti na déšť připravené

Sortiment dětského zboží a potřeb není vůbec malý i z toho důvodu, že děti potřebují mít všeho dostatek. Nejsou to jenom různé typy oblečení nebo hraček, které byste doma měli mít, ale i řada drobností, na které je dobré nezapomínat.
I potřeby, které vám pomůžou přehoupnout se do dalšího ročního období, jsou základem dětského šatníku a patří mezi nich i tolik důležitý dětský deštník Chytrá liška, který byste měli mít. Ten by vaše dítě mělo vlastnit a využívat vždy, když se venku objeví tolik nepříjemné deštivé počasí.různě barevný deštník.jpg

Vašemu dítěti by se měl líbit

Malým dětem se pochopitelně líbí všechno, co má nejen pestré barvy, ale i dětské motivy. Jelikož jsou jim pohádkové postavičky blízké a samozřejmě i všechny druhy zvířátek nebo pestrých vzorů, dopřejte jim kouzelný dětský deštník, který si oblíbí a díky němu se budou do deště i těšit.
V sortimentu tohoto nezbytného příslušenství pro děti nalezete mnoho barevných odstínů, ze kterých můžete vybírat jak pro holky, tak i pro kluky. Potěšit vaše dítě můžete i znamenitým deštníkem s pohádkovou postavičkou Krteček. Nepochybně si i díky němu můžou procházku nebo den, kdy pouze prší – užít všemi deseti.barevný deštník.jpg

Ideální do dětské ručičky

Díky své velikosti je každý typ v nabídce přizpůsobený pro uchopení do malé ručičky dítěte. Vaše dítě tak nebude muset bojovat s obří rukojetí nebo mít pocit, že na něho deštník spadne. Je totiž lehký a manipulace s ním je jednoduchá i pro ty nejmenší děti.
Pořiďte i vy vašemu dítěti tak nepostradatelný doplněk do ošklivého počasí, který mu jeho šedý den zpestří po všech stránkách. Uvidíte, že jeho dny budou stejně krásné i díky tomu, že bude před deštěm chráněné správným doplňkem, který má dětský motiv, nádherné barvy a je nesmírně lehký.
Vyberte si proto z nabídky takový, který by se zalíbil i vašemu dítěti. Nepochybně ho využijete v průběhu roku hned několikrát, protože sami víte, že počasí je vždy nevyzpytatelné a je dobré vědět, že vy na něho budete připraveni.