Móda

Bez kterých doplňků se letos neobejdete?

Na scénu přichází Léto 2022, a s ním i nové módní hity. Které doplňky si musíte pořídit, abyste nebyli pozadu?

Čelenky

Hurá, čelenky jsou opět v módě. A jaké? Nejpopulárnější budou látkové čelenky s pevnou konstrukcí, a to čím masivnější, tím lepší. Nejvíce mezi nimi pak vyniknou kousky zdobené třpytivými kamínky, divokými ornamenty, nebo květinovými vzory. Od věci však nejsou ani stylové elastické čelenky na styl šedesátek, nebo jednoduché tenčí čelenky zdobené umělými květinami, a mašlemi.

Sluneční brýle

Bez slunečních brýlí si léto nedovedeme představit. Jaké se budou nosit letos? Čím větší, tím lepší. Nejvíce zazáříte se slunečními brýlemi ve tvaru kočičích očí, zdobenými kamínky, nebo masivními obroučkami. Barvy jsou povoleny všechny, od klasické černé, přes parádní tyrkysovou, až po divoké, barevné.

sluneční brýle

Topy

Co se topů týče, letos pofrčí především jednoduché, přiléhavé crop topy tílkového střihu, nebo s ramínkem pouze na jedno rameno. Barvy budou především neutrální, a neonové se vytratí úplně.

Sukně

Sukně k létu patří, a jelikož tu máme crop topy, jak je lépe doplnit, než sukní s vysokým pasem? Zda zvolíte pouzdrovou, či raději volnější sukni, to už je na vás. Co se barev týče, rovněž budou k sehnání především neutrální, a bez divokých potisků, na které jsme byli zvyklí předešlé roky.

květovaná sukně

Obuv

Klasické nazouváky sice ještě unosíte, na scénu se však se vší parádou vracejí mnohem elegantnější baleríny, a to ve všech tvarech, a designech. Pokud však hledáte něco vzdušnějšího, páskové sandálky na vysoké platformě udělají svoji službu skvěle.

Šaty

A abychom nezapomněli na oblíbený letní oděv, máme tu i šaty. Tento rok budou k sehnání různé druhy romantických šatů, a to buď vílí střih s potiskem květin, áčkové šaty, nebo také volánky.

Šperky

Pokud volíte každoročně jinou bižuterii, letos si pořiďte něco extravagantnějšího. V oblasti šperků totiž začíná platit, že čím je kousek originálnější, tím lépe.