Společnosti

Chcete se cítit mladě?


Starší lidé jdou rozeznat na první pohled. Mají vrásky, pigmentové skvrny, často roztřepené nehty, třepící se vlasy a v neposlední řadě problém s chůzí. Za toto všechno je zodpovědná jedna jediná věc, a to je kolagen. Ten je obsažený v mnoha potravinách, ale zrovna v těch, které tolik lidí nechce jíst – jde zejména o ovar a podobné rosolovité potraviny, kde je kolagenu opravdu dostatek. Nativní kolagen se dá ale sehnat i jako doplněk stravy. U nás najdete kolagen ve formě prášku, který se jednoduše smíchá s vodou a je připravený k použití.

kapsle kolagen

Proč používat Orca collagen?
Náš kolagen vám pomůže stárnout tak, aby se vás projevy stárnutí dotýkaly co nejméně. Aby byla vaše pokožka pevná a bez hlubokých vrásek, vaše vlasy a nehty pevné a klouby zdravé, je potřeba kolagen začít užívat už okolo třicátého roku věku. V tomto období dochází v našem těle ke změnám, které jsou nevratné. Jednou z nich je ztráta schopnosti tvořit kolagen, která je pro naše těla normální. Proto někteří stárnou tak rychle – protože kolagen jinak tělu nedodávají.
Orca je kvalitní kolagen vyrobený z mořských ryb. Jeho účinky jsou podložené vědeckými studiemi.

prášek kolagen

Jesti chcete vypadat dobře a především pokud chcete chodit bez bolesti, rozhodně nepodceňujte sílu a účinky kolagenu. Díky němu jsou naše klouby v pořádku a pokud budete kolagen užívat, velmi se sníží riziko vzniku artrózy. Zároveň se budete moct těšit na to, že nebudete mít tak hluboké vrásky. Kolagen zpomaluje stárnutí, a proto bychom ho měli užívat všichni. Pozor ale na obyčejný kolagen, který vám nic nedá. Takových je na trhu opravdu hodně. Mezi tolika přípravky je potřeba vybírat skutečnou kvalitu, která je prokazatelná vědeckými studiemi, a to nemá každý kolagen.

U nás mate i možnost členství, kdy budete mít dopravu zdarma a kolagen za lepší cenu. Členství se vyplatí.