Domácnost

Kouzelník se hodí na každou událost a na každou akci

Kouzelnické vystoupení není jenom sen, ale stane se skutečností. Oslnivé a dech beroucí vystoupení budete pozorovat s velkým nadšením. To všechno ve Vás zanechá důmyslný zážitek, na který budete ještě dlouho poté vzpomínat.
Magie je svět, ve kterém se pohybujeme na tenkém ledu. Některá kouzla nechápeme, i když bychom se je velice rádi naučili chápat. Některým nerozumíme, ale moc bychom si přáli nahlédnout do tajů všestranné a tajné magie.

hrací karty

Kouzelní a magie může mít mnoho podob

Součástí naší práce je pobavit jak děti tak dospělé a proto se náš program ubírá všestranným typem kouzlení.

1. Kouzelník pro děti – Stát se kouzelníkem pro děti je velká zábava. Děti jsou z toho nadšené. Náramně se baví a atmosféra je vždy veselá a hravá. Dětem se líbí, že si mohou některá kouzla vyzkoušet nebo se je naučit. Jsou interaktivně zapojeny do děje, a proto nespustí z kouzelníka ani na chvíli oči. To v nich ještě více umocní tento báječný zážitek a odnesou si báječnou náladu a také okamžiky, na které ještě dlouho nebudou moci zapomenout. Kouzlení pro děti je vhodné pro narozeninové oslavy, běžné události, karnevaly, městské oslavy, dětské dny a mnoho dalšího. Vždy se najde nějaká příležitost, proč můžeme naše děti pobavit a jak jim můžeme ještě více zpestřit třeba i narozeninovou oslavu, která se díky tomu promění na nezapomenutelnou https://www.vaskouzelnik.cz/

klobouk a hůlka

2. Kouzelník pro dospělé – Chcete být součástí magie? Poznat kouzla na vlastní oči a zažít je na vlastní kůži? Pak si můžete vybrat kouzelníka pro dospělé. Kouzlení se může odehrát na jevišti nebo přímo mezi diváky, kteří budou v kontaktu s magií. Vše se odehrává v rukách diváků. Může se jednat o mikromagii nebo o pódiové vystoupení. Kouzelník Vás zapojí do jednotlivých prvků a Vy s nadšením a plni očekávání budete čekat na každý jeho další krok. Co vykouzlí právě pro Vás? To ještě uvidíme! Nechejte se překvapit! Od toho jsou to kouzla!

3. Modelování balónků pro děti – Velice oblíbená činnost, která podpoří mysl každého jedince. Děti se báječně zabaví a ještě si odnesou něco na památku.

zábavný iluzionista

4. Moderování – I to je součástí naší práce. Kouzelník musí být pohotový, připravený okamžitě reagovat na každou situaci a to mu ještě více zbystří smysly. Proto dokážeme být v jakékoliv situaci vtipní, dokážeme hravě improvizovat a to lidi a diváky pořád baví. Praxe v mluveném projevu je pak bonus na závěr, díky kterému všechno půjde snadno a lehce.