Společnosti

V propagaci se vyznáme

Každý, kdo podniká na internetu vám potvrdí, že není možné uspět, aniž byste měli vysokou návštěvnost vašich stránek. Vaši zákazníci jistě ocení, že máte přehledně třízené kategorie, že se u vás dozví i celou řadu zajímavých informací a že je nákup rychlý. Také můžete konkurovat doplňkovými službami, způsobem dopravy, či drobnými dárky, které přidáváte k nákupu. To vše je možné. Ale takovými zbraněmi můžete bojovat až ve chvíli, kdy zákazník vaše stránky již navštíví. A k jeho návštěvě vede ještě dlouhá cesta.

seo optimalizace

Určitě si zákazníci vaše stránky nevyhledají tak, že zadají přímo adresu vašeho e-shopu. Na to mohou spoléhat jen velké společnosti, za kterými stojí miliónové částky investované do reklamy v několika typech sdělovacích prostředků. Ale nezoufejte, i v případě, že si nemůžete dovolit investovat milióny do reklamy, můžete mít stránky, které se budou těšit vysoké návštěvnosti.

Optimalizací stránek pro vyhledávače se zabýváme již řadu let a k vyšší návštěvnosti už jsme pomohli mnoha firmám jako je ta vaše. Dnes se mohou těšit z celé řady nových zákazníků a o dostatečný počet objednávek nemusejí mít strach. Jistě nikoho nepřekvapí, že vysoké zisky jsou přímo úměrné počtu zákazníků, kteří navštíví vaši webovou prezentaci.

grafy

Ve chvíli, kdy máme vytipovány klíčová slova, upravíme obsah vašich stránek tak, aby je vyhledávače snadno rozpoznaly. Mnohem náročnější kus práce je však ještě před námi. Je třeba vybudovat účelný linkbuilding. Jedná se o umísťování odkazu na vaše internetové stránky na externí weby. Čím více je zmiňován odkaz na vaše stránky, tím více působíte pro vyhledávač jako důvěryhodný zdroj. A to znamená jediné! Lepší pozici při vyhledávaní! Již brzy opustíte čtvrtou nebo dokonce šestou stránku, kde vás žádný ze zákazníků nemůže objevit. Kontaktujte nás co nejdříve.