Produkty

Zachovejte si své soukromí

Abyste nemuseli trávit svůj volný čas jen uvnitř domu, využívejte také svůj rozlehlý pozemek s krásnou zahradou.
Ne, nemusíte se obávat zvědavosti sousedů. Oni přece neuvidí, co tam děláte, jak to děláte, koho tam máte. Neuvidí nic, pokud si zajistíte rychlou a snadnou montáž plotu z betonových dílců.
Ale no tak! Vy se jen děsíte! Co zase máte?
Betonový plot Vám nesmí přes práh? Mimochodem, přes práh Vám opravdu nepůjde.

A důvod? Jestli začnete operovat s tím, že divně vypadá, pak se na typy betonových plotů nejdříve podívejte a pak zdůvodňujte svá rozhodnutí.
Věřte, že jedině tento typ plot Vám umožní volně se pohybovat po Vaší zahradě, a to bez zvědavých pohledů Vašich sousedů.
Víte, jak úžasně ochrání Vaše soukromí?

Zeď je nejúčinnější

Rozhodně není důvod bránit se betonovému plotu, jehož postavení za velmi krátký čas provedou odborníci.
Není důvod se obávat toho, co tomu řeknou sousedé.
Podívejte se, pokud jsou rozumní, budou společnou zeď vítat s otevřenou náručí. A víte proč? Montáží plotu zajišťujete přece soukromí i jim! Nebudou-li rozumní, vždycky si najdou něco, za co Vás budou kritizovat. Jediné, co je rozhodí na těle i na duši, je, že Vás nebudou moci sledovat. Budou si muset najít jinou zábavu. A to je pro některé sousedy doslova pohromou!

Nebojte se. Samotné provedení trvá opravdu krátkou dobu. A Váš pozemek nikdo nebude ničit. Toho se také nebojte. Nejde o klasickou stavbu, jak jste ji zažili při stavbě rodinného domku.

A víte, že budete mít svůj pozemek nejen uchráněn před zvědavostí kolemjdoucích, sousedů, nebo zvěří, ale také docílíte částečného odhlučnění.
A že vypadá vážně dobře, to už jste si také zjistili.
Asi do toho půjdete, že? Děláte dobře.