Finance

Americká hypotéka vám poskytne finance

Získat půjčku lze v dnešní moderní době vícero způsoby. Pokud se chcete vyhnout úspěšně bance, stačí se obrátit na nebankovní společnost. Tyto společnosti jsou velmi oblíbené kvůli benevolentním podmínkám. Jsou dobrým řešením tehdy, pokud disponujete nemovitostí, kterou se můžete zaručit. To je prakticky jedinou podmínkou, kterou je nezbytné splnit, abyste získali vámi požadovaný úvěr.

dva centy

Příležitost opravdu pro každého

Na americké hypotéce je krásné to, že je to úvěr, který může získat prakticky naprosto každý, kdo má o ni zájem. Neposuzuje se totiž výše vašich příjmů, stejně jako nikoho nezajímají vaše případné zápisy v registrech dlužníků. Nikdo vám nebude vypočítávat bonitu, jak jste na to možná zvyklí z bankovních institucí.

  • Velmi nízký úrok, mnohdy již od 3 %, za svou půjčku tedy nepřeplatíte vůbec moc peněz
  • Dobu splatnosti si nastavujete sami dle svých požadavků a možností
  • Nedochází k nahlížení do registrů, ani k posuzování vašich příjmů
  • Vždycky očekávejte férové jednání, které je založeno na důvěře a individuálním přístupu

muž s peněženkou

Vše si vyřiďte online

Zaujala vás americká hypotéka a rádi byste o ni zažádali? V takovém případě je postup opravdu velmi jednoduchý. Zajeďte si na webová stránky vámi zvolené nebankovní společnosti a vyplňte zde krátký informační formulář. Na základě toho vás v následujících hodinách nebo dnech kontaktujte odborník, který s vámi vše telefonicky prodiskutuje. Zodpoví vám na vaše dotazy a objasní, jak to tedy celé funguje, co je potřeba udělat dále a tak podobně. Počítejte s tím, že budete muset obratem zaslat fotografie vámi zastavované nemovitosti. Důležité je to proto, aby mohli odborníci zdarma nemovitost ocenit a odhadnout její cenu. Na základě této ceny se bude vypočítávat, kolik si můžete půjčit. Mnohdy to může být až částka, která odpovídá 70 % ceny vámi zvolené nemovitosti.