Domácnost

Rekreační obydlí v přírodě

Hledáte oddech od běžných dnů v panelovém bytě? Chcete své místo, kam byste mohli na léto zmizet a nebýt uzavřený v bytě, kde je neskutečné horko a klimatizace vám nepomáhá nebo z ní jste nachlazení? Mít své místo v přírodě, kde budete mít vše potřebné. Chcete si zařídit v rekreační oblasti sezónní bydlení a přemýšlíte, jaké obydlí by se vám tam hodilo a přitom splynulo s přírodou? Abyste tam měli kuchyni, místo na spaní, sociální zařízení s koupelnou a nějakou společnou místnost. Postavit chatu se moc nevyplatí a finančně vás to vyjde na hodně. Koukněte na naši nabídku mobilních domů. Jsou to dnes už celoročně obyvatelné domy, kde můžete trávit i zimu. Můžete je postavit na rekreační pozemky nebo zahradu a nepotřebujete na ně základovou desku.

rekreační oblast

Jediné co je potřeba vyřídit je na příslušném stavebním úřadě územní povolení o umístění mobilního domu. Pak se dům postaví na betonové dlaždice a můžete bydlet. Domy jsou použité již skladem nebo si můžete nechat vyrobit zcela nový dům. Domy se dají napojit na kanalizaci, elektřinu i vody.

elektrické připojení

Veškeré potřebné sítě. Dům vám zdarma dovezeme jako nadměrný náklad s doprovodným vozidlem a posadíme ho na zvolené místo. Místo usazení musí být zpevněno a upraveno. Tak, aby se dali na něj položit betonové dlaždice a půda vám neujela.

Příkladem je House nr.5 http://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/lavaro-house-4-nr-5-431/. Který se krásně hodí do přírody a je dostatečně prostorný, abyste měli jedinečné pohodlí. Vhodné pro páry i rodiny. Domy se dodávají buď vybavené nábytkem, kuchyňskou linkou a koupelnou nebo si je můžete koupit bez vybavení a vybavit si ho podle vašeho stylu a vkusu. Ukázkový dům má obytnou plochu čtyřicet osm metrů čtverečních. Dvanáct metrů na délku a čtyři metry na šířku. U tohoto domu byla zvolena bílá fasáda s šedými doplňky. Doplňky se myslí okna, dveře, okapy a střecha. Neváhejte a koukněte se na naše domy.