Nezařazené

Mít vlastní bazén

Mít na zahradě bazén je přece tak příjemné. Je to neocenitelná zábava pro děti i pro dospělé. A těch ušetřených peněz za koupaliště. Rozhodně se jedná o skvělou investici, které nikdy nebudete litovat, to je samozřejmé. Bazén na zahradě, to je dnes takový standard, bez kterého si mnozí z nás už dávno nedokáží představit komfortní léto. Mnozí z nás si u bazénu vytvořili také příjemné posezení a poležení.
Ovšem bazén to není jen radost. Je to také starost a zodpovědnost. Vždyť bazénová voda potřebuje náročnou péči. Zvláště v horkých letních měsících se ve vodě snadno množí bakterie a je nutné o vodu maximálně pečovat. Zajímat se o možnosti péče je tedy rozhodně nutností, bez které se neobejdete.
obličej nad hladinou

Multitablety pro Vás a Váš čistý bazén

Vyhněte se starostem a pořiďte si kvalitní tablety do vody. Multitablety 5v1 jsou tady pro Vás. Každý chce mít ve svém bazénu křišťálovou vodu, která je hygienicky nezávadná a nedráždí ani citlivou pokožku dítěte. Je zapotřebí dosáhnout optimálních hodnot pH, chloru, stabilizace bazénové vody. Kdo má ovšem shánět tolik přípravků? Není to nutné díky jednoduchému a efektivnímu řešení, kterým jsou výše zmíněné tablety. Tyto multifunční tablety vyřeší mnoho problémů s Vaší bazénovou vodou. Díky svému složení pomohou dosáhnout oné křišťálové vody, o které sníte. Zajistíte dezinfekci vody, stabilizujete hodnoty chloru a pH, eliminuje tvorbu řas v bazénu. Použití je maximálně jednoduché.
Můžete si koupit jednoduché balení, nebo také ekonomické balení do zásoby. Záleží jen na Vás a na tom, co preferujete. Nejmenší balení má půl kilogramu, to největší pak kilogramů čtyřicet.
zábradlí u bazénu
Bazénová chemie Vám pomáhá s profesionální péčí o Váš bazén. Spolehnout se na ni všichni, kterým záleží na tom, aby jejich bazénová voda byla čistá, průzračná a především zdravá a nezávadná.