Www

Proč zubní implantát?

A nejde jen o estetickou stránku, primární funkcí zubů je přece porcovat a kousat potravu, což s mezerami a chybějícími zuby do proti skusu dost dobře nejde, a špatně a nedostatečně rozmělněným jídlem si tak zaděláváme i na budoucí problémy se zažíváním a žaludkem. O zuby můžeme přijít lecjak. Někomu se po letech vrací, že o ně až tak svědomitě nepečuje, dalšímu prostě jenom není dána ona genetická výbava. Spousta lidí přijde o chrup s pokročilým věkem nebo úrazem, kdy přijde ať už o jeho část nebo o zub celý. Ať už je příběh vašeho chybějícího zubu nebo špatného chrupu vůbec, jakýkoliv, je třeba tuto situaci dříve či později řešit a nejlepším řešením je zubní implantát.

zubní implantát

Cena za zubní implantát Liberec není levnou záležitostí, ale je potřeba se ně dívat jako na investici a to investici dlouhodobou. Do svého vzhledu a sebevědomí, zdraví současného i budoucího. Cena implantátů u nás začíná na 23 200,- a nutno k této částce přičíst i cenu za vstupní konzultaci. Umělý kořen, čímž vlastně implantát ve své podstatě je, je vyroben z titanu nebo slitiny titanu a zirkonia, zavádí se v lokální anestezii přímo do kosti, a na něj se usazuje celokeramická nebo metalokeramická korunka.

úsměv žena

Částka se může zdát relativně vysoká. Avšak z dlouhodobějšího hlediska je to volba více než správná, protože co nejdřívějším nahrazením chybějícího zubu implantátem odpadá poškození zubů sousedních a čelisti samotné. Při nahrazování více chybějících zubů vedle sebe slouží implantát jako nosný zub pro zubní můstek.

Implantáty švýcarské firmy Straumann, které používáme, mají dlouholetou tradici a tato společnost je jejich předním světovým výrobcem. Postupy a materiály jsou vyzkoušené a prověřené, protože si zasloužíte jen to nejlepší. K objednání na vstupní konzultací nás kontaktujte a těšíme se na Vaší návštěvu.