Produkty

Pruty na kapry

Každý správný rybář, nechodí na ryby s tím, aby každý den tahal na rameni co nejvíce kousků, ale ba naopak, aby si odpočnout. Neříká se totiž nadarmo, že čas strávený u vody se do života nepočítá. Rybaření je tady už od nepaměti a v České republice má velké zastoupení. Lidé po celé České republice vyjíždí na víkend na ryby a za odpočinkem. Pokud jste nikdy nerybařili, tak asi nikdy nepochopíte ten pocit, když vytáhnete rybu po X minutovém boji z vody. Je to radost, kterou jen tak někde nevidíte a zaručeně stojí za to.

Pruty (2)

Správný rybář však nemá pouze jednu udici, ale má jich více. Každý udice totiž není vhodná na všechny ryby a také byste jí museli neustále převazovat. Firma Mlsposrt, Vám nabídne mnoho prutů, které stojí za to a nejvíce se prodávají. Najdete zde kaprové pruty, pruty na vláčení, sumcové pruty a mnoho dalších. Tyto stránka je přímo specializovaná pro rybáře je to pro ně hotoví sen. Najdete zde krom prutů i další věci, které jsou potřebné při rybaření a to včetně návnady, navijáků a také bivaky, či spacáky.

Pruty

Firma si také zakládá na spokojenosti zákazníka a nabídne Vám na vybrané zboží slevy. Navíc na vybrané produkty budete mít také dopravu zdarma a další z mnoha výhod. Dále se zde prodává i kompletní oblečení pro rybáře a také křesla, či křesílka na sezení. Vybavené si zde můžete i zapůjčit, pokud se třeba chystáte na chovný rybník a nechcete si skrz jeden den vybavení kupovat. Přehledně se také můžete podívat, jaké věci jsou skladem a jaké nikoliv. Samozřejmostí je zde také výprodej věcí a přehledný filtr, který Vám pomůže s hledáním na stránce. Nově jsou zde také zařazeny čluny a zavážecí loďky.

Pokud Vám tedy něco chybí do výbavy, nebo si jenom chcete svojí výbavu obohatit, tak se obraťte na tuto stránku. Zaručeně nebudete litovat a seženete zde vše, na co pomyslíte.