Společnosti

Půjčovna dodávek

Pokud jste zrovna naložili svojí dodávku a chcete jet na stavbu všechno odvést, tak se Vám nemůže stát horší věc, než že nenastartujete. V takovém případě si můžete opět materiál vyložit a zavolat přátelům, či rodině, aby Vám půjčili jejich dodávku. Pokud však takovou možnost nemáte, tak Vám nezbývá, než sáhnout po rychlém pronájmu dodávky. Půjčovna dodávek Praha 4 Vám zajistí takovou dodávku, jakou si budete přát a to na krátkodobí a dlouhodobí pronájem.

Dodávky (2)

Tato půjčovna dodávek je vybavená převážně Francouzský vozy a to díky tomu, že je na ně velký spoleh. Jejich pronájem se pohybuje od 1 hodiny, až po pronájem na celý měsíc. Navíc Vám pokud budete chtít, přistaví dodávku v okolí půjčovny a také jí potom vyzvednou. Jestli si netroufáte na řízení tohoto stroje, tak si můžete také pronajmout profesionálního řidiče. Navíc, pokud si od nich vůz pronajmete, tak se můžete těšit na hromadu výhod. Dodávky totiž mají prémiovou asistenční službu a každý automobil je vybavený dálniční známkou pro Českou a Slovenskou republiku. Můžete také najet neomezený počet kilometrů a pojištění vozidla je samozřejmě v ceně. Vozy také podléhají pravidelným prohlídkám a můžete s ním také vyjet v rámci EU. Firma také nabízí zvýhodněné víkendové sazby. Tudíž pokud budete potřebovat odvést materiál o víkendu, tak na tom ještě ušetříte.

Dodávky

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na všechny dodávky, které firma pronajímá. Najdete zde také kompletní ceník u každého vozu a to od jedné hodiny až po pronájem na jeden měsíc. U automobilů jsou také napsány rozměry a jeho kompletní vybavení.

Pokud se Vám tedy porouchá dodávka a nemáte náhradní, tak vsaďte na tuto osvědčenou půjčovnu. Zaručeně se Vám budou vozy líbit a uděláte s nimi veškeré práce. Proto nepřemýšlejte a případě poruchy hned zavolejte a domluvte si pronájem dodávky.