Produkty

Razítka do kanceláře

Razítka patří a vždycky patřila do kanceláře. Díky razítku si lidé ušetřují nejen čas, ale také kompletní papírování, které během dne mají. Největší problém však nastává tehdy, když svoje razítko na stole nemůžete najít a nemůžete potvrdit papíry, na které člověk čeká a potřebuje je ihned. V takovém případě byste roztrhli kolegu, který Vám razítko vzal a nevrátil na svoje místo. Pokud Vám tato situace v kanceláři také trápí, tak se obraťte na firmu, která Vám vytvoří razítko na přání.

Razítka (3)

Firma razítka Praha Razitka, je osvědčená společnost, od které nakupuje razítka velká komunita lidí. Díky velkému výběru si zde vybere i nejnáročnější zákazník, který bude odcházet spokojený. Firma funguje už od roku 1992 a má Vám co nabídnout. Mezi jejich sortiment patří razítka dřevěná, klasická razítka Trodat a Colop, razítka na keramiku, ale také vícebarevná razítka, na kterých si nechávají záležet. Mimo razítka však firma vyrábí také vizitky, na kterých dříve začali. Jejich vizitky jsou díky dlouholeté praxi dokonalé a jsou tvořeny kvalitním papírem a také kvalitním zpracováním textu.

Razítka (2)

Mezi jejich nejoblíbenější razítka patří razítka na počkání, která jsou oblíbená v případě, že zapomenete razítko v kanceláři, nebo jste vyjetí na služební cestě a nemáte razítko po ruce. Mezi další perličku lze určitě zařadit antibakteriální razítko, která je v této době nejprodávanější. Díky speciální úpravě se na razítku nezachytávají žádné viry, ani bakterie a nemusíte mít tak strach z přenosu nemoci. Toto razítko je ideální volba do kanceláře, kde ho využívá více lidí. Tudíž nebudou mít strach lidi z venku ani vy v kanceláři.

Pokud tedy máte nedostatek razítek ve své kanceláři a neustále Vám někdo ze stolu bere to Vaše, tak neváhejte a objednejte si razítka nové. Nejen, že bude mít každý vlastní, ale také už nebudete muset to svoje hledat po celé kanceláři.