Společnosti

Rozbité nebo poškozené sklo na displeji telefonu

Dobrý sluha a ještě lepší pán, to rozhodně platí u mobilních telefonů, které si zřejmě ani nemusíme představovat. Každý den je, někteří z nás, mají několik hodin v ruce, a proto není divu, že se telefonu může něco stát. Většinou kvůli nepozornosti, špatné manipulaci nebo nečekané události telefon spadne na zem, křápne displejem o beton či něco podobného. Neštěstí je na světě, ale jak ho napravit?

Věděli jste, že hned nemusíte měnit celý mobil, pokud je rozbité pouze sklo displeje? Nemusíte se, se svým kamarádem, hned rozloučit. Opravy lze provést u různých typů telefonů.

U mobilusamsung oprava displeje netrvá dlouhé týdny. Pohybuje se v řádech několik dní.

Většinou se zakázka stihne vyřídit během dvou dní od přijmutí rozbitého mobilu. Samozřejmě vše záleží na kapacitě a možnostech firmy, která vám mobil opravuje.

Displej by v takových případech měl fungovat. Nemusí však fungovat po celé ploše. I v takových případech lze provést opravdu skla. To se vymění za úplně nové a rozdíl okem vůbec nepoznáte. Výměna je provedena naprosto profesionálně za nový typ, který se hodí k vašemu stávajícímu zařízení.

žena mobil

Hurá, nemusíte měnit celý displej! Oprava je tak zhruba o polovinu levnější a to se rozhodně vyplatí. Nemusíte si ani pořizovat celý mobil nový!

Nové sklo je vždy originální a ve srovnatelné kvalitě jako původní typ. Vždy se dbá na vysokou kvalitu, i po technické stránce nepoznáte žádný rozdíl. Tvrdost i zpracování a vzhled se vždy rovná původnímu druhu. Oprava je díky tomu provedena ve vysoké kvalitě.

notebook mobil

A jak všechno probíhá? Postupy jsou přísně stanovené a naprosto profesionální, jedná se o takzvanou metodu OCA laminování. Na celý původní displej se laminuje nové sklo, vše probíhá ve vakuu. Tento postup je stejný, jako při původní výrobě mobilního telefonu, proto je i výrobci schválený, takže se opravdu není čeho obávat.

Telefonek budete mít zanedlouho jako nový bez škrábnutí. Takto můžete nechat opravit sklo jemně poškrábané, i takové, ve kterém už chybí kusy a je totálně na padrť. Pokud to přežil samotný displej, tak výměna bude jistě možná.