Dovolená

Krásné opálení je nezbytný základ pod letní šaty

K současným kritériím krásy zdaleka nepatří pouze štíhlá silueta, ale také zdravě opálená pleť. Vždyť všechny ženy moc dobře vědí, že když se zajdou před začátkem letní sezóny opálit do solária, tak jejich pleť získá pěkný, přirozeně hnědý nádech, který se potom v letních šatech mnohem lépe vyjímá. A navíc, to podstatné je rovněž to, že aby člověk vypadal v odhalujících šatech anebo v plavkách opravdu dobře, rozhodně by neměl mít nikde na těle opálené tmavé pruhy střídající se se světlými neopálenými proužky a podobně. Především vypálené světlé skvrny od spodního prádla vypadají dost nevkusně.
otevřené solárko
Všem se proto nabízí jedno skvělé řešení, jak podobným nešvarům a střídajícím se barevným přechodům předejít. Stačí, když navštívíte solárium Brno, kde získáte ten pravý snědý základ rovnoměrně po celé pokožce těla. Opalování v soláriu je mnohem pohodlnější než opalování na pláži či někde u bazénu. Zde máte dostatek soukromí na to, abyste se nemuseli zdráhat odložit své spodní prádlo a opálit se tak opravdu rovnoměrně na všech tělesných částech. Stačí několik málo pravidelných návštěv, kdy opalování věnujete pouhých několik minut vašeho času a budete vypadat opravdu božsky.
surfařka v moři
Rozhodně se vám také vyplatí navštívit takovou provozovnu, kde si budete moci vybrat hned z několika moderních opalovacích strojů o různé intenzitě záření. Jestliže však vy sami nevíte, jakou intenzitu nejlépe zvolit, není nic snazšího, než se obrátit na odborný personál provozovny, který vám se vším ochotně poradí. Navíc, cena za takové lákavé opálení je více než příznivá a ve srovnání s různými samoopalovacími kosmetickými přípravky se vám rozhodně vyplatí.
Nepodceňte tak ani letošní letní sezónu a vstupte do ní s příjemným hnědavým nádechem pokožky, takže budete dokonale připraveni na využití odhalujících letních šatů i plavek a každý, kdo půjde okolo, se za vámi obdivně otočí.